Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Eustachów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana ogrodzona Bolmin

Bolmin(Eustachów + 15 km)

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana na sprzedaż milechowy / chęciny Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana położona w spokojnej i zielonej miejscowości Milechowy, gmina Chęciny,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Starochęciny

Starochęciny(Eustachów + 22 km)

55 000 zł1 052 m² 52,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki przy lesie starochęciny / chęciny Na sprzedaż dwie działki położone w spokojnej i zielonej okolicy, na skraju lasu, w miejscowości Starochęciny, gmina Chęciny. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Włoszczowa

Włoszczowa(Eustachów + 24 km)

449 000 zł62 m² 7 241,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni ok 62 m (parter) + 62 m poddasze do adaptacji znajdujący się w miejscowości Januszewice , gmina Kluczewsko ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Tumlin-Wykień

Tumlin-Wykień(Eustachów + 22 km)

2 100 000 zł240 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 718 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom przy lesie - Tumlin-Wykień, gmina Miedziana Góra Dom z 2017 roku - wyjątkowa lokalizacja, pełna prywatność i kontakt z naturą Na sprzedaż komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Tumlin

Tumlin(Eustachów + 23 km)

110 000 zł1 221 m² 90,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni około 1221 m2 zlokalizowana w miejscowości Tumlin-Dąbrówka (gm. Zagnańsk). Działka w drugiej linii zabudowy od drogi asfaltowej. Media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jedle

Jedle(Eustachów + 4 km)

1 200 000 zł153,31 m² 7 827,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 745 m²

Wyjątkowy Dom w spokojnej i cichej okolicy na działce z możliwością wydzielenia kolejnej działki. Z przyjemnością prezentujemy Państwu tę wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Piekoszów

Piekoszów(Eustachów + 15 km)

158 000 zł865 m² 182,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 865 m2 , zlokalizowana w Piekoszowie. Działka w drugiej linii, płaska, w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową i około 50 m drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jacentów

Jacentów(Eustachów + 22 km)

380 000 zł150 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:957 m²

Bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży parterowy dom na wysokim przyziemiu, na działce o pow. 957m 2 w miejscowości Jacentów gmina Sadowie. Dom z drugiej połowy lat 70-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. 26 Maja

Wolica(Eustachów + 25 km)

107 000 zł826 m² 129,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 0,0826 ha (826 m ), położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Wolica, w gminie Chęciny. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Czałczyn

Czałczyn(Eustachów + 6 km)

65 000 zł5 152 m² 12,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o powierzchni 5 152 m2, zlokalizowana w Czałczynie gm. Łopuszno, położona w pierwszej linii od strony drogi, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Eustachów

Eustachów,świętokrzyskie

219 000 zł1 970 m² 111,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1970 m , zlokalizowaną w miejscowości Łopuszno - na granicy miasta Łopuszno oraz Eustachów Duży. Nieruchomość ma.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij